globber tutis uno3+ hamilton 360 nakko team trike uno5+ TUTIS Bērnu ratiņi viva life explorer bentley
Preču kategorijas

Privātuma politika

Privātuma politika

2. Personas datu aizsardzība

2.1. Login pirms kļūšanas klientam ir reģistrēties uz vietas www.vaikutis.lt Pārdevējam reģistrācijas laikā, ko prasītos personas datus iesniegšanu.

2.2. Klienta reģistrācija apstiprina automātiski e. pasts ir nosūtīts, klients ir izvēlējies lietotāja vārdu un paroli, lai savienotu klientam redzēt apstiprināja un pabeidza veiksmīgu reģistrāciju.

2.3. Klients piekrīt, ka pārdevējs ir tiesīgs apstrādāt klientu personas datus, gadījumi, kas minēti šajos noteikumos un mērķiem.

2.4. Pārdevējs apliecina, ka Klienta personas dati tiks izmantoti, lai identificētu klientu pasūtīšanas produktu, preču piegāde pasūtīt un mārketinga nolūkos, izņemot gadījumus, kad klients izsaka rakstisku lūgumu neizmantot savus personas datus mārketinga nolūkos.

2.5. Pārdevējs piekrīt izpaust personīgo klientu datus un pasūtījuma saistīto informāciju trešajām personām, izņemot pārdevējs partneri, kas nodrošina apgādi un piegādi klientam vai citu pasūtījumu saistītiem pakalpojumiem. Citos gadījumos klientu personas datus var izpaust, kā to pieprasa kompetentā iestāde, valsts ministra gadījumu ar likumu vai atsevišķu rakstveida piekrišanu klienta sniegto.

2.6. Pārdevējs apņemas veikt attiecīgus klientu personīgo datu aizsardzības likumi un Lietuvas Republikas attiecīgi.

2.7. Klients ir apņēmusies aizsargāt jūsu savienojumu ar datu krātuvē un atklāt nevienai trešajai pusei. Neatbilstība noteikumiem un nosacījumiem vispār ar atbildību šajā sakarā gulstas uz klientu. Klients uzzināja par savu tiešsaistes atklāšanu nekavējoties informē pārdevējs, kas, ņemot vērā ziņojumu Klienta bloķēts klientu piekļuvi. Klientu aktivizēšanas valstu refinansēšanas vienojas atsevišķi.