uno3+ etno mercedes nakko team trike globber Aga design 360 TUTIS Bērnu ratiņi bentley viva life explorer tutis uno3+
Preču kategorijas

TUTIS ZILLE 3 in 1

TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1
TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1 TUTIS ZILLE 3 in 1
Produkta kods: 05 day
Vai mums ir: krājums
663.20€ 829.00€
Cena:
Daudzums:  

Apraksts

TUTIS ZILLE 3 in 1
 

Beidzot ir klāt jauns Tutis projekts, kas jums atvieglo vecāku darbu. Tā funkcionalitāte ar spēcīgu identitātes izjūtu paceļ vecāku dzīvi pilnīgi jaunā līmenī - uzlabotie tehnoloģiskie risinājumi un mūsdienīgais dizains sniedz vieglumu un brīvību jūsu ikdienas dzīvei. ZILLE lauž ierastās robežas, saīsinot ceļu no ražotāja līdz lietotājam.

Zille elastība ir nenoliedzama:

X3 trieciena mazināšanas sistēma

novērš diskomfortu, kas rodas no izciļņiem uz ceļa un nodrošina komfortu. Tas ļauj jums regulēt gludumu atkarībā no bērna svara un ceļa virsmas. X3 trieciena mazināšana padara ZILLE par ilgstošu produktu, jo tas aizsargā šasiju no nodiluma.

ZILLE dizaina risinājumi ir funkcionāli un padara produktu viegli lietojamu.

Kulbas kājas aizsegam ir pretvēja aizsardzība ar neredzamām magnētiskām sprādzēm.

Austa josta ar firmas zīmi ir ne tikai stilīgs elements, tā tur pretvēja aizsegu, kad tas netiek lietots. Kulbas iekšējie audumi ir aizsargāti ar sudraba-jonu tehnoloģiju, kas lieliski pasargā pret baktērijām un mikrobiem.

Sēdekļa blokam ir vairākas priekšrocības: ir pieejama guļus pozīcija diendusām, un omulīgais aizsegs kājām saglabās jūsu mazuli siltumā.

Sēdekļa bloks salokās kopā ar šasiju.

Izmantojot THERMOCOT™ tehnoloģiju, ZILLE kulba ir drošākā izvēle jūsu mazulim: pateicoties vides termoregulējošajai funkcijai, kulba regulē mikroklimatu, aizsargā no neatbilstošām temperatūras izmaiņām, novērš mitruma uzkrāšanos un uztur matraci sausu.

Komplektā ietilpst:

Viegls un kompakts rāmis

REAL GEL™ riteņi

Iepirkumu grozs

One click™  bremzes

TERMO COT™  kulba

Kulbiņas kāju pārsegs

Matracis

Sēdekļa bloks

Sēdekļa kāju pārvalks

Drošības jostas

Rokas soma

Lietus pārsegs

Atstarojoši elementi

Tehniskie parametri:

Šasija ar kulbu sver 12.8 kg

Sēdekļa bloks ar šasiju sver 12.9 kg

Kulbiņas svars 3.7 kg

Šasijas svars 8.4 kg

Šasija saliktā veidā 60 x 60 x 38.5 cm