uno3+ etno mercedes nakko team trike globber Aga design 360 TUTIS Bērnu ratiņi bentley viva life explorer tutis uno3+
Preču kategorijas

TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019

TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019 TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019 TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019 TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019
TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019 TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019 TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019
Produkta kods: 108 grey
Vai mums ir: krājums
790.00€
Cena:
Daudzums:  

Apraksts

TUTIS AERO NEW 3 in 1 - 2019
 
Debesu iedvesmots, radīts pasaulei
Manevrējams un uzticams - personīga lidmašīna vismazākajam ģimenes loceklim, kas paredzēta neierobežotiem pirmajiem lidojumiem un atklājumiem.
Šim ratiņiem ir ne tikai unikāls dizains, bet arī neticami viegls otrās paaudzes termiskais šūpulis un inovatīva un kompakta saliekamā sistēma, kas atrisina visnopietnākās neērtības vecākiem.
Jaunā Aero Tutis kolekcija tika papildināta arī ar atstarotāju kolekciju. Kad gaismas avots apgaismo ratiņus, atstarojošās daļas liek ratiņiem mirdzēt tumsā, un jūs būsit redzams pat 360 ° leņķī.

GALVENĀS TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS
Viegls un drošs šūpulis - Arcel ™, polietilēna materiālu kombinācija, kas īpaši paredzēta TUTIS ratiņu sistēmai, piešķir Aero Tutis šūpulim izcilu vieglumu, izturību un izturību. Otrās paaudzes termiskā šūpulīte, kas ir vēl ietilpīgāka un garāka, dod vairāk vietas un ērtības mazulim, kurš ievērojamu dzīves daļu pavada ratiņos.Tas ir viens no vieglākajiem šūpulīšiem, ko izveidojis uzņēmums, un sver tikai 3,2 kg. Šī šūpuļa siltumizturība ir līdz 65,6 reizes augstāka nekā parastajai plastmasai, kas garantē mazuļa komfortu gan aukstā, gan karstā laikā.
Kompakta saliekamā šasija - nākamās paaudzes vieglais AERO TUTIS rāmis salokāms vienkārši un ātri. Pateicoties rūpīgajiem inženiertehniskajiem risinājumiem, ratiņu sēdvieta tiek kompakti salocīta kopā ar rāmi, aizņemot nelielu vietu jūsu bagāžniekā vai mājās.
100% droša piekares sistēma - ņemot vērā stingrās drošības prasības, visām ratiņu rāmja eņģēm nav atvērtu dobumu, tādējādi nodrošinot efektīvu pirkstu aizsardzību.

CITAS PRIEKŠROCĪBAS
Ērti ietilpīgas sēdvietas - optimizētas līdz mazākām detaļām, ratiņu sēdvieta, uzticams izšuvums un pilnīgi slīpa, bez trokšņaina nojume padara to par ērtu ceļojuma un miega oāzi.
Kompakts saliekamais sēdeklis - pateicoties rūpīgiem inženiertehniskiem risinājumiem, ratiņi kompakti salokās kopā ar rāmi, aizņemot nelielu vietu jūsu bagāžniekā vai mājās.
Iebūvēta acu ventilācija šūpulim un sēdekļa spilvenam - nojumes nojumē iebūvētā acs nodrošina ventilāciju šūpulī. Ar viegli atveramo ratiņu nojumīti mazulis var vērot mākoņus vai uzturēt kontaktus ar savu mammu vai tēti.
Ūdensnecaurlaidīgi audumi - audumi ir mitrumizturīgi! Ārējie audumi ir pārklāti ar īpašu membrānu, kas neļauj mitrumam iekļūt ratiņu iekšpusē. Šī ir lieliska izvēle, dodoties ceļojumā pa pilsētu vai savvaļā, kad pēkšņi iekrīt lietainā laikā.
5 punktu drošības jostas - iespējamā ietekme tiek sadalīta vienmērīgi piecos virzienos, tādējādi samazinot mazuļa slodzi.
Bremzes ar vienu klikšķi ™ - viena pieskāriena bremzes nodrošina visaugstāko drošības līmeni un ērtu lietošanu.
RealGel ™ riteņi: riepas ir piepildītas ar īpašu gēla materiālu, kas pagarina riteņa kalpošanas laiku un nerada papildu grūtības ritenim.

KOMPLEKTS SATUR:
1. Šūpulis
2. Sēdekļi
3. Šasija
4. Bērnu gultiņas pārvalks
5. Sēdekļa pārsegs
6. Sēdekļa roku balsts
7. Matracis
8. Rokassoma / mugursoma
9. Attīstības paklājs
10. Pudeles turētājs
11. Iepirkumu soma
12. Moskītu tīkls
13. Aizsardzība no lietus
14. AERO ISOFIX automašīnas sēdeklis (jūs varat izvēlēties no 5 krāsām)

Jaunais AERO automašīnas sēdeklis ar ISOFIX - savienotāju mazuļa drošai automašīnas pārvietošanai.
AERO automašīnas sēdeklim varat izvēlēties no piecām dažādām krāsām. Autosēdeklītis ir piemērots zīdaiņiem līdz 13 kg.
Kokvilnas odere 3 punktu zirglietas Isofix pamatne Daudzfunkcionāli adapteri Jumts un kāju balsts


TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS:
Šūpuļa iekšējie izmēri / svars: 86x37cm / 3,2 kg
Sēdi detaļas iekšējie izmēri / svars: 92x62x39cm / 5,3 kg
Šasijas svars ar riteņiem 8,3 kg
Salocītas šasijas izmēri 75,5x61x32cm
Autosēdeklītis 3,2kg