tutis uno3+ explorer bentley Aga design 360 globber TUTIS Bērnu ratiņi nakko team trike tutis zille viva life uno3+ etno
Preču kategorijas

TUTIS Noordi-Polaris sport

TUTIS Noordi-Polaris sport TUTIS Noordi-Polaris sport TUTIS Noordi-Polaris sport TUTIS Noordi-Polaris sport
TUTIS Noordi-Polaris sport TUTIS Noordi-Polaris sport TUTIS Noordi-Polaris sport
Produkta kods: ITALIAN PLUM 697
Vai mums ir: krājums
215.22€ 269.00€
Cena:
Daudzums:  

Apraksts

TUTIS Noordi-Polaris sport

Ceļotājiem, meklējot jaunu pieredzi, kuri vēlas būt kopā visu laiku - jaunais Polaris Sport! Īpaši izturīgi, viegli, kompakti un vienkārši saliekamie rati iederēsies pat mazākajā automašīnā. Stilīgas, modernas Polaris Sport krāsas un dinamisks dizains lieliski sader ar ratu uzticamību un praktiskumu. Galu galā nav nekas jautrāks par ceļošanu ar visu ģimeni.

 

GALVENĀS TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS

Viegli un droši NOORDI Polaris Sport piedāvā ērtu, ietilpīgu sēdekļa daļu - optimizēta līdz mazākajai detaļai plaša sēdekļa daļa, uzticamas vīles un pilnībā nolaižams bez trokšņa jumts, pārvērš to par ērtu ceļošanas un miega oāzi.

Slēgta amortizācijas sistēma - amortizatori ir vieni no vissvarīgākajiem, runājot par ratu manevrēšanas spēju. NOORDI inženieri ir pievērsušies risinājumiem, kas nodrošinās vienmērīgu braucienu Jums un jūsu mazulim.

Kompakti saliekama sēdekļa daļa ar rāmi - aizņem maz vietas automašīnas bagāžniekā vai mājās.

Rati komplektā ar kāju pārsegu.

CITAS PRIEKŠROCĪBAS

Ratu sēžamās daļas jumtā iebūvēts tīkliņš - ventilācija - nodrošina ventilāciju kulbā.

Ar viegli atveramo ratu jumtu mazulis var vērot mākoņus vai uzturēt kontaktu ar savu mammu vai tēti.

Ūdensnecaurlaidīgi audumi.  Ārējais audums ir pārklāts ar īpašu membrānu, kas nelaiž mitrumu ratu iekšpusē. Šī ir lieliska izvēle, ceļojot pa pilsētu vai dabā, kad pēkšņi sāk līst lietus.

5 - punktu drošības jostas - iespējamais trieciens tiek vienmērīgi sadalīts piecos virzienos, tādējādi samazinot slodzi mazulim.

One Click™ bremzes - viena pieskāriena bremzes nodrošina visaugstāko drošības līmeni, kā arī ātru un vieglu bremžu izmantošanu.

Real Gel™ riteņi: riepas ir piepildītas ar speciālu gela materiālu, kas pagarina riteņa kalpošanas laiku un nerada papildu apgrūtinājumus riteņa uzturēšanai.

 

TEHNISKAS ĪPAŠĪBAS

  • Sēdekļa daļas iekšējie izmēri: 95×39 cm

  • Ratu svars: 11,3 kg

  • Salocītas šasijas izmēri: 58x69x30 cm