bentley TUTIS Bērnu ratiņi Aga design 360 Bernu trisriteni Stumjamā mašīna ferrari nakko team trike tutis http://bambi.lv/index.php?route=product/category&path=1203
Preču kategorijas

Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg

Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg
Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg
Produkta kods: trans
Vai mums ir: Prekių neturime
77.94€ 86.60€
Cena:
Daudzums:  

Apraksts

Aga Design TRANSFORMER 9-36 kg
I-II-III (9-36kg, apmēram 1-12gadu veciem bērniem) kategorija.
Drošību nodrošina ASP sānu aizsardzība: triecienu absorbāciju nodrošina sēdekļa sānu elementi un papildus lielais galvas balsts un sānu malas polsteri.
Papildus drošība: ērti regulējams galvas balsta augstums, kas garantē optimālu krēsliņa pielāgošanu bērna augumam.
Augstas kvalitātes pārsegs: pārvalki izgatavoti no augstas kvalitātes mikroškiedras auduma, kas ir ļoti patīkams un mīksts, kuram ir mazi caurumiņi gaisa cirkulācijas nodrošināšanai un tas ir līdzīgs zamšādai. Pārvalki ir elpojoši un viegli kopjami ar mitru lupatiņu, kā arī noņemami un mazgājami veļasmašīnā.
Ērts aprīkojums vecākiem: sēdeklis vienkārši ieliekams automašīnā; bērna drošībai pārlieciet automašīnas 3 punktu drošības jostu.
Drošība: sānu trieciena aizsardzību nodrošina īpaši lielais galvas balsts un sānu spilveni.
Ideāli: sēdeklī ierīkotās norādes pareizai jostas aplikšanai garantē, ka sēdeklis būs perfekti nostiprināts ar drošības jostu un braukšana būs droša.
Sēdeklis atbilst drošības standartu ECE R44 / 04
Izmērs: 29 cm sēdekļa platums, un augstums - no 62 līdz 70 cm; Svars 4 kg